Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Siatkarze Chemika ze świetnym wynikiem w Zabrzu

Najmłodsi siatkarze Chemika Bydgoszcz rywalizowali w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder+ Sport Zabrze 2017. Drużyna prowadzona przez trenera Bartosza Zaparucha osiągnęła świetny rezultat, zajmując dziewiątą lokatę.

Od 27 do 29 czerwca siatkarze Chemika Bydgoszcz rywalizowali w XXIII Ogólnopolskim Turnieju Mini Siatkówki Kinder+ Sport Zabrze 2017. Drużyna prowadzona przez trenera Bartosza Zaparuchę wystąpiła w składzie: Wojciech Malinowski, Mateusz Rutkowski, Oliwer Siwicki, Wojciech Sawiełajc, Dominik Olszewski i Bartłomiej Browarczyk. Ostatecznie bydgoszczanie zajęli 9. lokatę na 32 zespoły.

BRAWO ZESPÓŁ!

Eliminacje (grupa A)
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - MOS Siódemka Rzeszów  2:0 (15:11, 15:9)
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - MSM UKS Olimpik Mońki 2:0 (15:10, 15:3)
ATS LECHIA Tomaszów Maz. - BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 2:0 (18:16, 17:15)

O miejsca 1-16 (grupa L)
KS Metro Warszawa - BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 2:0 (15:10, 15:11)
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie  1:2 (5:15, 15:13, 6:11)
KS STAL GRUDZIĄDZ - BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 0:2 (12:15, 12:15)

O miejsca 9-16
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - ULKS CHOBRZANY 2:0 (15:6, 15:7)
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - Klub Sportowy RADWANSPORT Kraków 2:0 (15:8, 15:11)
UKS PIAST KROTOSZYN - BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 1:2 (7:15, 15:11, 6:11)

O miejsce 9:
BKS CHEMIK BYDGOSZCZ   - SP-3 VOLLEY Gubin 2:0  (15:12, 18:16)

CZWÓRKI CHŁOPCÓW - klasyfikacja końcowa:
1.UKS SET Starogard Gdański
2.Jastrzębski Węgiel I Jastrzębie
3.KS Metro Warszawa
4.MKS Bzura Ozorków
5.UKS Volley Brzesko
6.ATS Lechia Tomaszów Mazowiecki
7.UKS Dwójka w Miliczu
8.DMKS PLAS Kielce
9.BKS Chemik Bydgoszcz
10.UKS Piast Krotoszyn
11.AS Kędzierzyn-Koźle
12.SP-3 Volley Gubin
13.KS STAL Grudziądz
14.ULKS Chobrzany
15.SKS Orzeł Koszalin
16.KS RADWANSPORT Kraków
17.UKS Plas Warszawa
18.AN BUD MKS Będzin I
19.IKS ATAK Elbląg
20.SKS TĘCZA Krosno Odrzańskie
21.UKS Volley Wałcz
22.UKS Suchanik Gdańsk
23.KS Energetyk Poznań
24.KurianVolley Olsztyn
25.Suwalski UKS Siatkówki
26.SAM Lubin
27.UKS Remis Świdnik
28.MOS Siódemka Rzeszów
29.UKS Trójka Leżajsk
30.PSP 4 Strzelce Opolskie
31.UKS Tempo Chełm
32.MSM UKS Olimp Mońki

2017-07-03:978 Napisane przez: redakcja
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem