Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Terminarz rozgrywek młodzików 2014/2015

1/4 finału, 8-9.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
KIELCE

A

Gryf Brzesko – Feniks Leżajsk 2:0
(25:19, 26:24)

STS Skarżysko-Kamienna – Gryf Brzesko 0:2
(18:25, 22:25)

Feniks Leżajsk – STS Skarżysko-Kamienna 2:0
(25:20, 25:9)
 

B

Plas Kielce – Tempo Chełm 1:2
(25:21, 19:25, 11:15)

MOS Wola Warszawa – Plas Kielce 2:0
(27:25, 25:13)

Tempo Chełm – MOS Wola Warszawa 1:2
(10:25, 25:17, 9:15)


o miejsce 5-6
STS Skarżysko-Kamienna – Plas Kielce 2:0
(25:22, 29:27)

o awans
Gryf Brzesko – Tempo Chełm 2:0
(25:16, 25:16)

Feniks Leżajsk – MOS Wola Warszawa 2:0
(25:20, 25:20)

Gryf Brzesko,

Feniks Leżajsk

BIAŁA PODLASKA

A
AKS Rzeszów I – Czarni Połaniec 2:0
(25:14, 25:14)

MKS Kraśnik – AKS Rzeszów I 0:2
(16:25, 10:25)

Czarni Połaniec – MKS Kraśnik 0:2
(22:25, 19:25)

B
Serbinów Biała Podlaska – Metro Warszawa 0:2
(16:25, 21:25)

Gim-Net Mońki – Serbinów Biała Podlaska 0:2
(11:25, 16:25)

Metro Warszawa – Gim-Net Mońki 2:0
(25:7, 25:9)

o miejsce 5-6
Czarni Połaniec – Gim-Net Mońki 2:1
(19:25, 25:14, 15:12)

o awans
AKS I Rzeszów – Serbinów Biała Podlaska 2:0
(25:12, 25:15)

MKS Kraśnik – Metro Warszawa 0:2
(13:25, 12:25)

AKS I Rzeszów,

Metro Warszawa

OLSZTYN

A

Huragan Wołomin – SUKSS Suwałki 2:0

Olimp Bartoszyce – Huragan Wołomin 0:2
(17:25, 22:25)

SUKSS Suwałki – Olimp Bartoszyce 0:2
(13:25, 14:25)

B
AZS UWM Olsztyn – Chemik Bydgoszcz 0:2
(10:25, 22:25)

SKS Starogard Gdański – AZS UWM Olsztyn 0:2
(17:25, 19:25)

Chemik Bydgoszcz – SKS Starogard Gdański 2:0
(25:15, 25:15)

o miejsca 5-6
SUKSS Suwałki – SKS Starogard Gdański 1:2

o awans
Huragan Wołomin – AZS UWM Olsztyn 2:0
(25:16, 25:14)

Olimp Bartoszyce – Chemik Bydgoszcz 0:2
(22:25, 10:25)

Huragan Wołomin,

Chemik Bydgoszcz

TORUŃ

A
BAS Białystok – Absolwent Olsztyn 0:2
(20:25, 7:25)

Stal Grudziądz – BAS Białystok 2:0
(25:14, 25:10)

Absolwent Olsztyn – Stal Grudziądz 2:1
(25:22, 22:25, 16:14)

B
AZS OŚ Toruń – Jurand Malbork 2:0
(25:20, 25:18)

Stocznia M&W Darłowo – AZS OŚ Toruń 0:2
(16:25, 11:25)

Jurand Malbork – Stocznia M&W Darłowo 2:0
(25:15, 25:20)

o miejsca 5-6
BAS Białystok – Stocznia M&W Darłowo 0:2
(14:25, 15:25)

o awans
Absolwent Olsztyn – Jurand Malbork 1:2
(25:23, 25:27, 14:16)

Stal Grudziądz – AZS OŚ Toruń 0:2
(16:25, 15:25)

Jurand Malbork,

AZS OŚ Toruń

GUBIN

A
Trefl Gdańsk – Błyskawica Szczecin 2:1
(21:25, 25:16, 15:7)

GTPS Gorzów Wlkp. - Trefl Gdańsk 0:2
(18:25, 13:25)

Błyskawica Szczecin – GTPS Gorzów Wlkp. 2:0
(25:21, 25:21)

B
Volley Gubin – Piast Krotoszyn 2:0
(25:17, 25:17)

Dwójka Milicz – Volley Gubin 0:2
(18:25, 23:25)

Piast Krotoszyn – Dwójka Milicz 2:1
(22:25, 25:19, 15:11)

o miejsca 5-6
GTPS Gorzów Wlkp. - Dwójka Milicz 2:0
(25:22, 25:15)

o awans
Trefl Gdańsk – Piast Krotoszyn 2:0
(25:22, 25:20)

Błyskawica Szczecin – Volley Gubin 0:2
(6:25, 19:25)

Trefl Gdańsk,

Volley Gubin

NOWY TOMYŚL

A
Maraton Świnoujście – Tęcza Krosno Odrzańskie 0:2
(20:25, 19:25)

Calisia Kalisz – Maraton Świnoujście 0:2
(10:25, 23:25)

Tęcza Krosno Odrzańskie – Calisia Kalisz 1:2
(21:25, 25:21, 11:15)

B
Kangur Nowy Tomyśl – Dekoria Świdnica 2:0
(25:17, 25:20)

MMKS II Kędzierzyn-Koźle – Kangur Nowy Tomyśl 0:2
(20:25, 16:25)

Dekoria Świdnica – MMKS II Kędzierzyn-Koźle 0:2
(23:25, 17:25)

o miejsca 5-6
Calisia Kalisz – Dekoria Świdnica 2:0
(25:22, 25:13)

o awans
Tęcza Krosno Odrzańskie – MMKS II Kędzierzyn-Koźle 2:0
(27:25, 25:16)

Kangur Nowy Tomyśl – Maraton Świnoujście 0:2
(18:25, 20:25)

Tęcza Krosno Odrzańskie,

Maraton Świnoujście

JASTRZĘBIE
ZDRÓJ

A
Gwardia Wrocław – MMKS I Kędzierzyn-Koźle 1:2
(25:27, 25:21, 10:15)

Volley Rybnik – Gwardia Wrocław 2:0
(25:17, 25:7)

MMKS I Kędzierzyn-Koźle – Volley Rybnik 0:2
(13:25, 22:25)

B
Jastrzębski Węgiel – Lechia Tomaszów Maz. 2:0
(25:16, 25:16)

Hutnik Dobry Wynik Kraków – Jastrzębski Węgiel 0:2
(19:25, 16:25)

Lechia Tomaszów Maz. - Hutnik Dobry Wynik Kraków 1:2
(19:25, 27:25, 15:17)

o miejsca 5-6
Gwardia Wrocław – Lechia Tomaszów Maz. 0:2
(19:25, 17:25)

o awans
Volley Rybnik – Hutnik Dobry Wynik Kraków 2:0
(26:24, 25:12)

MMKS I Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 0:2
(10:25, 16:25)

Volley Rybnik,

Jastrzębski Węgiel

ŁÓDŹ

A
AZS PWSZ Nysa – Norwid Częstochowa 0:2
(15:25, 16:25)

Bzura Ozorków – AZS PWSZ Nysa 1:2
(25:22, 22:25, 6:15)

Norwid Częstochowa – Bzura Ozorków 2:1
(25:19, 23:25, 17:15)

B
Wifama Łódź – Dunajec Nowy Sącz 2:1
(25:18, 21:25, 15:13)

Dwójka Stalowa Wola – Wifama Łódź 1:2
(25:21, 13:25, 12:15)

Dunajec Nowy Sącz – Dwójka Stalowa Wola 1:2
(23:25, 25:18, 9:15)

o miejsca 5-6
UK Bzura Ozorków – SKPS Dunajec MPW Nowy Sącz 0:2
(13:25, 15:25)

o awans
Exact System Norwid Częstochowa – UKS Dwójka Stalowa Wola 2:0
(25:19, 27:25)

AZS PWSZ Nysa – KS Wifama Łódź 0:2
(14:25, 17:25)

Norwid Częstochowa,

Wifama Łódź


1/2 finału, 22-23.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
WARSZAWA

Metro Warszawa – AKS I Rzeszów 2:0
(25:18, 28:26)
AZS OŚ Toruń – Norwid Częstochowa 0:2
(19:25, 19:25)

AKS I Rzeszów – Norwid Częstochowa 1:2
(25:27, 25:23, 14:16)
Metro Warszawa – AZS OŚ Toruń 2:1
( 12:25, 25:15, 15:6)

AZS OŚ Toruń – AKS I Rzeszów 0:2
( 20:25, 21:25)
Norwid Częstochowa – Metro Warszawa 0:2
(24:26, 24:26)

Metro Warszawa
Norwid Częstochowa
RYBNIK

Volley Rybnik – Tęcza Krosno Odrzańskie 2:0
(25:14, 25:18)
Maraton Świnoujście – Feniks Leżajsk 2:1
(4:25, 25:23, 15:9)

Tęcza Krosno Odrzańskie – Feniks Leżajsk 1:2
(28:26, 14:25, 7:15)
Volley Rybnik – Maraton Świnoujście 2:1
(24:26, 25:13, 17:15)

Maraton Świnoujście – Tęcza Krosno Odrzańskie 2:1
(25:14, 27:29, 15:9)
Feniks Leżajsk – Volley Rybnik 1:2
(26:24, 20:25, 11:15)

Volley Rybnik
Maraton Świnoujście
BYDGOSZCZ

Chemik Bydgoszcz – Gryf Brzesko 1:2
(25:14, 22:25, 6:15)
Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 0:2
(17:25, 15:25)

Gryf Brzesko – Jastrzębski Węgiel 0:2
(22:25, 20:25)
Chemik Bydgoszcz – Trefl Gdańsk 2:0
(25:17, 25:21)

Trefl Gdańsk – Gryf Brzesko 1:2
(25:20, 20:25, 12:15)
Jastrzębski Węgiel – Chemik Bydgoszcz 2:1
(20:25, 27:25, 15:9)

Jastrzębski Węgiel
MKS Gryf Brzesko
ŁÓDŹ

Wifama Łódź – Jurand Malbork 2:0
(25:18, 25:14)
Volley Gubin – Huragan Wołomin 0:2
(19:25, 22:25)

Jurand Malbork – Huragan Wołomin 0:2
(18:25, 21:25)
Wifama Łódź – Volley Gubin 2:0
(26:24, 25:14)

Volley Gubin – Jurand Malbork 2:1
(15:25, 25:12, 15:10)
Huragan Wołomin – Wifama Łódź 0:2
(12:25, 23:25)

Wifama Łódź
Huragan Wołomin


Finały Mistrzostw Polski
25-27.04.2014

GRUPA A GRUPA B

AT Jastrzębski Węgiel I - Huragan Wołomin 2:0
(25:15, 25:19)
Norwid Częstochowa - Volley Rybnik 2:1
(16:25, 25:23, 15:13)

Huragan Wołomin - Volley Rybnik 0:2
(20:25, 14:25)
AT Jastrzębski Węgiel I - Norwid Częstochowa 2:0
(25:21, 25:18)

Norwid Częstochowa - Huragan Wołomin 2:0
(26:24, 25:21)
Volley Rybnik - AT Jastrzębski Węgiel I 0:2
(19:25, 21:25)

Wifama Łódź - Maraton Świnoujście 2:0
(25:16, 25:18)
Gryf Brzesko - Metro Warszawa 2:1
(23:25, 25:19, 16:14)

Maraton Świnoujście - Metro Warszawa 2:1
(23:25, 25:23, 15:12)
Wifama Łódź - Gryf Brzesko 2:1
(25:18, 21:25, 15:10)

Gryf Brzesko - Maraton Świnoujście 0:2
( 18:25, 14:25)
Metro Warszawa - Wifama Łódź 2:1
(20:25, 25:14, 16:14)


O miejsca 5-8
Volley Rybnik - Gryf Brzesko 2:0
(
25:15, 25:23)
Metro Warszawa - Huragan Wołomin 2:0
(
17:25, 23:25)

O miejsca 1-4
AT Jastrzębski Węgiel - Maraton Świnoujście 2:0
(
25:17, 25:21)
Wifama Łódź - Norwid Częstochowa 0:2
(
17:25, 22:25)
 

O miejsce 7
Gryf Brzesko - Metro Warszawa 2:0
(
25:20, 26:24)
 

O miejsce 5
Volley Rybnik - Huragan Wołomin 0:2
(
20:25, 26:28)
 

O miejsce 3
Maraton Świnoujście - Wifama Łódź 1:2
(
25:22, 20:25, 10:15)
 

FINAŁ
AT Jastrzębski Węgiel I - Norwid Częstochowa 2:1
(
20:25, 25:14, 17:15)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:
1. AT Jastrzębski Węgiel I
2. Norwid Częstochowa
3. Wifama Łódź

4. Maraton Świnoujście
5. Huragan Wołomin
6. Volley Rybnik
7. Gryf Brzesko
8. Metro Warszawa

 

2014-10-09:2383

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem