Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Terminarz rozgrywek kadetów 2014/2015

1/4 finału, 28-30.03.2014

  ROZGRYWKI AWANS
NOWY SĄCZ

podgrupa A
Dunajec Nowy Sącz - AKS I Rzeszów 3:1
(25:18, 23:25, 25:22, 26:24)

ULKS Stopnica - Dunajec Nowy Sącz 1:3
( 12:25, 11:25, 25:22, 2:25)

AKS Rzeszów - ULKS Stopnica 3:0
(25:20, 25:22, 25:7)

podgrupa B
Plas Kielce - Serbinów Biała Podlaska 1:3
(19:25, 25:21, 13:25, 16:25)

Huragan Wołomin - Plas Kielce 3:0
(30:28, 25:21, 25:18)

Serbinów Biała Podlaska - Plas Kielce 3:1
( 15:25, 25:17, 25:19, 25:14)

o 5. miejsce
ULKS Stopnica - Plas Kielce 0:3
(15:25, 11:25, 18:25)

finały
Dunajec Nowy Sącz - Huragan Wołomin 3:2
(25:15, 14:25, 25:16, 23:25, 15:7)

Serbinów Biała Podlaska - AKS I Rzeszów 0:3
(16:25, 19:25, 15:25)

Dunajec Nowy Sącz
AKS I Rzeszów
RZESZÓW

podgrupa A
AKS II Rzeszów - Czarni Połaniec 3:0
(25:17, 25:16, 25:19)

Cisy Nałęczów - AKS II Rzeszów 0:3
(16:25, 13:25, 13:25)

Czarni Połaniec - Cisy Nałęczów 1:3
( 20:25, 26:24, 17:25, 20:25)

podgrupa B
Trójka Międzyrzec Podlaski - Olimp Ostrołęka 3:2
(25:23, 20:25, 11:25, 27:25, 15:9)

MKS MOS Będzin - Trójka Międzyrzec Podlaski 0:3
(17:25, 27:29, 22:25)

Olimp Ostrołęka - MKS MOS Będzin 3:2
(25:20, 22:25, 25:23, 19:25, 20:18)

o 5. miejsce
Czarni Połaniec - MKS MOS Będzin 1:3
(14:25, 25:17, 22:25, 16:25)

finały
AKS II Rzeszów - Olimp Ostrołęka 3:0
(25:15, 25:20, 25:17)

Cisy Nałęczów - Trójka Międzyrzecz Podlaski 3:2
( 15:25, 25:21, 19:25, 25:22, 15:7)

AKS II Rzeszów
Cisy Nałęczów
RADOM

podgrupa A
Czarni Radom - BAS Białystok 3:0
(25:8, 25:19, 25:16)

AZS UWM Olsztyn III - Czarni Radom 0:3
(16:25, 17:25, 23:25)

BAS Białystok - AZS UWM Olsztyn III 1:3
(23:25, 24:26, 25:20, 13:25)

podgrupa B
AZS UWM Wojmex Olsztyn - AZS OŚ Toruń 3:0
(25:13, 26:24, 25:15)

SPS Lębork - AZS UWM Wojmex Olsztyn 0:3
(17:25, 8:25, 18:25)

AZS OŚ Toruń - SPS Lębork 0:3
(20:25, 23:25, 23:25)

o 5. miejsce
BAS Białystok - AZS OŚ Toruń 0:3
(14:25, 10:25, 22:25)

finały
Czarni Radom - SPS Lębork 3:0
(25:21, 25:16, 25:18)

AZS UWM Wojmex Olsztyn - AZS UWM III Olsztyn 3:0
(25:15, 25:14, 25:15)

Czarni Radom
AZS UWM Wojmex Olsztyn
AUGUSTÓW

podgrupa A
Centrum Augustów - AZS UWM II Olsztyn 0:3
(15:25, 12:25, 13:25)

Chemik II Bydgoszcz - Centrum Augustów 3:1
(22:25, 25:20, 25:18, 25:21)

AZS UWM Olsztyn II - Chemik II Bydgoszcz 3:1
( 26:24, 16:25, 25:14, 25:23)

podgrupa B
Chemik I Bydgoszcz - Stoczniowiec Gdańsk 3:0
( 25:11, 25:20, 25:14)

Błyskawica Szczecin - Chemik I Bydgoszcz 0:3
(10:25, 11:25, 7:25)

Stoczniowiec Gdańsk - Błyskawica Szczecin 2:3
(20:25, 25:18, 20:25, 25:16, 10:15)

o 5.miejsce
Centrum Augustów - Stoczniowiec Gdańsk 1:3
( 22:25, 23:25, 25:21, 23:25)

finały
AZS UWM II Olsztyn - Błyskawica Szczecin 1:3
(25:23, 24:26, 25:22, 19:25)

Chemik I Bydgoszcz - Chemik II Bydgoszcz 3:0
(25:8, 25:15, 25:18)

Błyskawica Szczecin
Chemik I Bydgoszcz
GDAŃSK

podgrupa A
Trefl Gdańsk - Siatkarz Szczecin 3:0
(25:15, 25:15, 25:12)

MOS Wola Warszawa - Trefl Gdańsk 2:3
( 27:29, 25:21, 17:25, 25:23, 9:15)

Siatkarz Szczecin - MOS Wola Warszawa 0:3
(17:25, 17:25, 10:25)

podgrupa B
Volley Gubin - Kangur Nowy Tomyśl  3:0
(25:23, 25:17, 25:16)

Gwardia Wrocław - Volley Gubin 1:3
( 25:11, 22:25, 18:25, 18:25)

Kangur Nowy Tomyśl - Gwardia Wrocław 1:3
(25:21, 21:25, 22:25, 24:26)

o 5. miejsce
Kangur Nowy Tomyśl - Siatkarz Szczecin 3:1
(16:25, 25:13, 27:25, 25:20)

finały
Trefl Gdańsk - Gwardia Wrocław 3:0
(25:21, 25:14, 25:15)

Volley Gubin - MOS Wola Warszawa 0:3
(23:25, 13:25, 21:25)

MOS Wola Warszawa
Trefl Gdańsk
ŚWINOUJŚCIE

podgrupa A
Maraton Świnoujście - GTPS Gorzów Wielkopolski 3:0
(25:19, 25:17, 25:19)

Joker Piła - Maraton Świnoujście 0:3
(14:25, 14:25, 16:25)

GTPS Gorzów Wielkopolski - Maraton Świnoujście 0:3
(20:25, 14:25, 15:25)

podgrupa B
Progress Września - Ikar Legnica 2:3
(25:20, 19:25, 20:25, 25:23, 14:16)

Karpaty Krosno - Progress Września 1:3
(25:23, 21:25, 23:25, 24:26)

Ikar Legnica - Karpaty Krosno 1:3
(31:33, 25:27, 25:20, 20:25)

o 5.miejsce
GTPS Gorzów Wielkopolski - Ikar Legnica 0:3
(18:25, 22:25, 18:25)

finały
Maraton Świnoujście - Karpaty Krosno 3:0
(30:28, 25:15, 25:20)

Progress Września - Joker Piła 3:1
(25:22, 23:25, 25:19, 25:18)

Maraton Świnoujście
Progress Września
WAŁBRZYCH

podgrupa A
Victoria Wałbrzych - AZS PWSZ Nysa 3:2
(25:27, 25:23, 22:25, 25:18, 15:12)

Jastrzębski Węgiel II - Victoria Wałbrzych 3:0
(25:15, 25:21, 25:23)

AZS PWSZ Nysa - Jastrzębski Węgiel II 1:3
( 19:25, 25:20, 19:25, 15:25)

podgrupa B
Jastrzębski Węgiel I - Skra Bełchatów 3:0
(25:12, 25:12, 26:24)

Kęczanin Kęty - Jastrzębski Węgiel I 0:3
(11:25, 23:25, 21:25)

Skra Bełchatów - Kęczanin Kęty 3:2
( 17:25, 18:25, 25:22, 25:23, 15:7)

o 5. miejsce
AZS PWSZ Nysa - Kęczanin Kęty 3:0
(25:15, 25:18, 26:24)

finały
Jastrzębski Węgiel II - Skra Bełchatów 3:0
(25:14, 25:16, 25:15)

Jastrzębski Węgiel I - Victoria Wałbrzych 3:0
(25:11, 25:19, 26:24)

Jastrzębski Węgiel I
Jastrzębski Węgiel II
KĘDZIERZYN-KOŹLE

podgrupa A
MMKS Kędzierzyn-Koźle - Norwid Częstochowa 1:3
( 23:25, 26:24, 18:25, 16:25)

Bzura Ozorków - MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:3
(15:25, 25:20, 22:25, 26:28)

Norwid Częstochowa - Bzura Ozorków 3:1
(25:21, 25:23, 22:25, 25:20)

podgrupa B
Lechia Tomaszów Maz. - Dalin Myślenice 3:0
( 25:14, 26:24, 25:16)

Feniks Leżajsk - Lecha Tomaszów Maz. 0:3
(24:26, 18:25, 20:25)

Dalin Myślenice - Feniks Leżajsk 0:3
(14:25, 15:25, 21:25)

o 5. miejsce
Bzura Ozorków - Dalin Myślenice 3:2
(23:25, 25:19, 25:17, 18:25, 15:12)

finały
Norwid Częstochowa - Feniks Leżajsk 3:0
(26:24, 25:17, 25:19)

Lechia Tomaszów Maz. - MMKS Kędzierzyn-Koźle 3:0
(25:21, 25:23, 25:22)

Norwid Częstochowa
Lechia Tomaszów Maz.


1/2 finału, 11-13.04.2014
26-28.04.2014

  ROZGRYWKI AWANS
JASTRZĘBIE ZDRÓJ

AT Jastrzębski Węgiel I - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:14, 25:15, 25:18)
AT Jastrzębski Węgiel II - Dunajec Nowy Sącz 3:0
(25:20, 25:23, 25:18)

AZS UWM Olsztyn - Dunajec Nowy Sącz 3:0
(25:17, 25:21, 25:20)
AT Jastrzębski Węgiel I - AT Jastrzębski Węgiel II 3:0
(25:17, 25:19, 25:20)

AT Jastrzębski Węgiel II - AZS UWM Olsztyn 1:3
(24:26, 25:17, 22:25, 15:25)
Dunajec Nowy Sącz - AT Jastrzębski Węgiel I 3:2
(26:24, 25:18, 14:25, 18:25, 15:7)

AT Jastrzębski Węgiel I
AZS UWM Wojmex Olsztyn
RZESZÓW

Resovia I Rzeszów - Progress Września 2:3
(26:24, 25:19, 20:25, 22:25, 13:15)
Lechia Tomaszów Maz. - Cisy Nałęczów 3:0
(27:25, 25:18, 25:19)

Progress Września - Cisy Nałęczów 3:0
(25:16, 26:24, 25:18)
Resovia I Rzeszów - Lechia Tomaszów Maz. 3:0
(25:15, 26:24, 25:23)

Lechia Tomaszów Maz. - Progress Września 1:3
(25:19, 13:25, 16:25, 17:25)
Cisy Nałęczów - Resovia I Rzeszów 0:3
(15:25, 23:25, 22:25)

KPS Progress Września
AKS Resovia I Rzeszów
ŚWINOUJŚCIE

Maraton Świnoujście - Resovia II Rzeszów 1:3
(9:25, 23:25, 27:25, 20:25)
Norwid Częstochowa - Czarni Radom 3:1
(20:25, 25:21, 25:20, 25:19)

Resovia II Rzeszów - Czarni Radom 3:1
(25:17, 25:18, 23:25, 25:23)
Maraton Świnoujście - Norwid Częstochowa 0:3
(17:25, 23:25, 21:25)

Norwid Częstochowa - Resovia II Rzeszów 0:3
(18:25, 15:25, 22:25)
Czarni Radom - Maraton Świnoujście 3:0
(25:15, 28:26, 25:14)

AKS Resovia II Rzeszów

Exact System Norwid
Częstochowa
WARSZAWA

MOS Wola Warszawa - Błyskawica Szczecin 3:0
(25:11, 25:12, 25:17)
Chemik I Bydgoszcz - Trefl Gdańsk 3:0
(25:15, 25:17, 25:15)

Błyskawica Szczecin - Trefl Gdańsk 0:3
(13:25, 19:25, 15:25)
MOS Wola Warszawa - Chemik I Bydgoszcz 2:3
(16:23, 23:25, 25:21, 25:21, 12:15)

Chemik I Bydgoszcz - Błyskawica Szczecin 3:0
(25:9, 25:8, 25:12)
Trefl Gdańsk - MOS Wola Warszawa 0:3
(20:25, 15:25, 16:25)

Chemik I Bydgoszcz
MOS Wola Warszawa


Finały Mistrzostw Polski
7-11.05.2014

 

GRUPA A GRUPA B

Progress Września - Norwid Częstochowa 1:3
(21:25, 25:21, 22:25, 17:25)

AZS UWM Wojmex Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 0:3
(9:25, 10:25, 17:25)

Norwid Częstochowa - Chemik Bydgoszcz 0:3
(16:25, 24:26, 15:25)

Progress Września - AZS UWM Wojmex Olsztyn 0:3
(20:25, 15:25, 15:25)

AZS UWM Wojmex Olsztyn - Norwid Częstochowa 3:1
(13:25, 25:21, 25:20, 25:23)

Chemik Bydgoszcz - Progress Września 3:1
(25:23, 23:25, 25:23, 25:22)

AKS Rzeszów II - MOS Wola Warszawa 2:3
( 25:23, 23:25, 25:27, 28:26, 14:16)

AKS Rzeszów I - Jastrzębski Węgiel 0:3
(23:25, 18:25, 13:25)

MOS Wola Warszawa - Jastrzębski Węgiel 1:3
( 14:25, 25:23, 15:25, 18:25)

AKS Rzeszów II - AKS Rzeszów I 3:0
(25:10, 25:20, 25:16)

AKS Rzeszów I - MOS Wola Warszawa 0:3
(17:25, 23:25, 22:25)

Jastrzębski Węgiel - AKS Rzeszów II 2:3
(30:28, 25:19, 18:25, 21:25, 11:15)


O miejsca 5-8
MOS Wola Warszawa - Progress Września 3:1
(25:27, 26:24, 25:14, 25:17)

Norwid Częstochowa -  AKS Rzeszów I 2:3
(25:23, 25:21, 24:26, 19:25, 13:15)

Półfinały
Chemik Bydgoszcz - AKS Rzeszów II 3:2
(22:25, 22:25, 25:16, 25:11, 15:12)

Jastrzębski Węgiel - AZS UWM Wojmex Olsztyn 3:0
(25:21, 25:19, 25:19)


O miejsce 7
Progress Września - Norwid Częstochowa 2:3
(14:25, 26:24, 14:25, 25:23, 10:15)
 

O miejsce 5
MOS Wola Warszawa - AKS Rzeszów I 3:2
(16:25, 25:14, 23:25, 25:23, 15:11)
 

O brąz
AKS Rzeszów II - AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:17, 25:18, 25:19)
 

O złoto
Jastrzębski Węgiel - BKS Chemik Bydgoszcz 2:3
(25:22, 25:21, 17:25, 22:25, 15:17)

***

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. BKS CHEMIK BYDGOSZCZ
2. Jastrzębski Węgiel
3. AKS Rzeszów II
4. AZS UWM Wojmex Olsztyn
5. UMKS MOS Wola Warszawa
6. AKS Rzeszów I
7. Exact Systems Norwid Częstochowa
8. KPS Progress Września

2014-10-09:2486

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem