Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Terminarz rozgrywek kadetów 2013/2014

1/8 finału, 8-10.03.2013

SZCZECIN

Błyskawica Szczecin - Rataje ZSO–4 Poznań 1:3
Cuprum Lubin - Volley Gubin 0:3

Rataje ZSO–4 Poznań - Volley Gubin 3:0
Błyskawica Szczecin - Cuprum Lubin 3:1

Cuprum Lubin - Rataje ZSO–4 Poznań 0:3
Volley Gubin - Błyskawica Szczecin 3:1

Awans:

- Rataje ZSO-4 Poznań,
- Volley Gubin.

JAWOR

Spartakus Jawor - GTPS Gorzów Wlkp. 3:0
Olimpijczyk Drawsko Pom. - Kaniasiatka Gostyń 0:3

GTPS Gorzów Wlkp. - Kaniasiatka Gostyń 0:3
Spartakus Jawor - Olimpijczyk Drawsko Pom. 3:1

Olimpijczyk Drawsko Pom. - GTPS Gorzów Wlkp. 3:1
Kaniasiatka Gostyń Spartakus Jawor 2:3

Awans:

- Spartakus Jawor,
- Kaniasiatka Gostyń.

BIAŁYSTOK

BAS I Białystok - AZS UWM II Olsztyn 3:0
MSPS Inowrocław - SKS Starogard Gdański 2:3

AZS UWM II Olsztyn - SKS Starogard Gdański 0:3
BAS I Białystok - MSPS Inowrocław 0:3

MSPS Inowrocław - AZS UWM II Olsztyn 3:0
SKS Starogard Gdański - BAS I Białystok 3:1

Awans:

- Starogard Gdański,
- MSPS Inowrocław.

BYDGOSZCZ

Chemik II Bydgoszcz - SPS Lębork 3:0
BAS II Białystok - Tempo-25 Olsztyn 0:3

SPS Lębork - Tempo-25 Olsztyn 0:3
Chemik II Bydgoszcz - BAS II Białystok 3:0

BAS II Białystok - SPS Lębork 2:3
Tempo-25 Olsztyn - Chemik II Bydgoszcz 1:3

Awans:

- Chemik II Bydgoszcz,
- Tempo-23 Olsztyn.

OZORKÓW

Bzura Ozorków - Trójka Międzyrzec Podl. 2:3
Czarni Połaniec - Czarni Radom 1:3

Trójka Międzyrzec Podl. - Czarni Radom 1:3
Bzura Ozorków - Czarni Połaniec 3:0

Czarni Połaniec - Trójka Międzyrzec Podl. 2:3
Czarni Radom - Bzura Ozorków 0:3

Awans:

- Bzura Ozorków,
- Czarni Radom.

SKARŻYSKO-KAMIENNA

STS Skarżysko-Kamienna - Huragan Wołomin 3:2
Lechia Tomaszów Maz. - Serbinów Biała Podlaska 3:2

Huragan Wołomin - Serbinów Biała Podlaska 3:0
STS Skarżysko-Kamienna - Lechia Tomaszów Maz. 3:1

Lechia Tomaszów Maz. - Huragan Wołomin 0:3
Serbinów Biała Podlaska - STS Skarżysko-Kamienna 2:3

Awans:

- STS Skarżysko-Kamienna,
- Huragan Wołomin.

OPOLE

UKS MOS Opole - Karpaty Krosno 2:3
MOSM Tychy - Hutnik Dobry Wynik Kraków 3:1

Karpaty Krosno - Hutnik Dobry Wynik Kraków 1:3
UKS MOS Opole - MOSM Tychy 1:3

MOSM Tychy - Karpaty Krosno 1:3
Hutnik Dobry Wynik Kraków - UKS MOS Opole 3:1

Awans:

- Hutnik Dobry Wynik Kraków,
- MOSM Tychy.

CZĘSTOCHOWA

Norwid Częstochowa - LKS Bobowa 3:0
AZS PWSZ Nysa - AKS V LO II Rzeszów 3:2

LKS Bobowa - AKS V LO II Rzeszów 0:3
Norwid Częstochowa - AZS PWSZ Nysa 3:0

AZS PWSZ Nysa - LKS Bobowa 3:2
AKS V LO II Rzeszów - Norwid Częstochowa 3:2

Awans:

- Norwid Częstochowa,
- AKS Rzeszów.


1/4 finału, 15-17.03.2013

ŚWINOUJŚCIE

Maraton Świnoujście - Czarni Radom 0:3
SKS Starogard Gdański - Olimpia Sulęcin 1:3

Czarni Radom - Olimpia Sulęcin 3:0
Maraton Świnoujście - SKS Starogard Gdański 3:1

SKS Starogard Gdański - Czarni Radom 1:3
Olimpia Sulęcin - Maraton Świnoujście 2:3

Awans:

- Maraton Świnoujście,
- Czarni Radom.

WROCŁAW

Gwardia Wrocław - Bzura Ozorków 3:1
MSPS Inowrocław - UKS SMS Nafta Piła 1:3

Bzura Ozorków - UKS SMS Nafta Piła 3:1
Gwardia Wrocław - MSPS Inowrocław 3:1

MSPS Inowrocław - Bzura Ozorków 0:3
UKS SMS Nafta Piła - Gwardia Wrocław 2:3

Awans:

- Gwardia Wrocław,
- Bzura Ozorków.

BIAŁYSTOK

Piętnastka Białystok - MOSM Tychy 2:3
Rataje ZSO–4 Poznań - Trefl Gdańsk 1:3

MOSM Tychy - Trefl Gdańsk 0:3
Piętnastka Białystok - Rataje ZSO–4 Poznań 0:3

Rataje ZSO–4 Poznań - MOSM Tychy 3:2
Trefl Gdańsk - Piętnastka Białystok 3:0

Awans:

- Trefl Gdańsk,
- UKS Rataje Poznań.

BYDGOSZCZ

Chemik Bydgoszcz - Hutnik Dobry Wynik Kraków 3:0
Volley Gubin - AZS UWM Olsztyn 0:3

Hutnik Dobry Wynik Kraków - AZS UWM Olsztyn 0:3
Chemik Bydgoszcz - Volley Gubin 3:0

Volley Gubin - Hutnik Dobry Wynik Kraków 0:3
AZS UWM Olsztyn - Chemik Bydgoszcz 0:3

Awans:

- Chemik Bydgoszcz,
- AZS UWM Olsztyn.

ŁÓDŹ

Wifama Łódź - AKS V LO II Rzeszów 2:3
Spartakus Jawor - Metro Warszawa 0:3

AKS V LO II Rzeszów - Metro Warszawa 0:3
Wifama Łódź - Spartakus Jawor 3:0

Spartakus Jawor - AKS V LO II Rzeszów 0:3
Metro Warszawa - Wifama Łódź 1:3

Awans:

- Metro Warszawa,
- Wifama Łódź.

OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

GUMP Ostrowiec Św. - Norwid Częstochowa 1:3
Kaniasiatka Gostyń - Cisy Nałęczów 3:1

Norwid Częstochowa - Cisy Nałęczów 3:1
GUMP Ostrowiec Św. - Kaniasiatka Gostyń 1:3

Kaniasiatka Gostyń - Norwid Częstochowa 1:3
Cisy Nałęczów - GUMP Ostrowiec Św. 0:3

Awans:

- Norwid Częstochowa,
- Kaniasiatka Gostyń.

KĘDZIERZYN-KOŹLE

MMKS Kędzierzyn-Koźle - Tempo-25 Olsztyn 1:3
STS Skarżysko-Kamienna - Dunajec Nowy Sącz 1:3

Tempo-25 Olsztyn - Dunajec Nowy Sącz 2:3
MMKS Kędzierzyn-Koźle - STS Skarżysko-Kamienna 2:3

STS Skarżysko-Kamienna - Tempo-25 Olsztyn 3:0
Dunajec Nowy Sącz - MMKS Kędzierzyn-Koźle 1:3

Awans:

- STS Skarżysko-Kamienna,
- Dunajec Nowy Sącz.

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Jastrzębski Węgiel - Chemik II Bydgoszcz 3:0
Huragan Wołomin - AKS V LO Rzeszów 3:0

Chemik II Bydgoszcz - AKS V LO Rzeszów 0:3
Jastrzębski Węgiel - Huragan Wołomin 3:0

Huragan Wołomin - Chemik II Bydgoszcz 1:3
AKS V LO Rzeszów - Jastrzębski Węgiel 3:2

Awans:

- Jastrzębski Węgiel,
- AKS V LO Rzeszów.


1/2 finału, 3-5.05.2013

RADOM

Czarni Radom - Dunajec-MPW Nowy Sącz 3:1
Rataje ZSO–4 Poznań - Metro Warszawa 0:3

Dunajec-MPW Nowy Sącz - Metro Warszawa 1:3
Czarni Radom - Rataje ZSO–4 Poznań 3:0

Rataje ZSO–4 Poznań - Dunajec-MPW Nowy Sącz 1:3
Metro Warszawa - Czarni Radom 1:3

Awans:

- Czarni Radom,
- Metro Warszawa.

WROCŁAW

Gwardia Wrocław - AKS V LO Rzeszów 0:3
AZS UWM Olsztyn - Norwid Częstochowa 3:1

AKS V LO Rzeszów - Norwid Częstochowa 3:1
Gwardia Wrocław - AZS UWM Olsztyn 1:3

AZS UWM Olsztyn - AKS V LO Rzeszów 0:3
Norwid Częstochowa - Gwardia Wrocław 0:3

Awans:

- AKS V LO Rzeszów,
- AZS UWM Olsztyn.

GDAŃSK

Trefl Gdańsk - Wifama Łódź 2:3
Maraton Świnoujście - STS Skarżysko-Kamienna 3:0

Wifama Łódź - STS Skarżysko-Kamienna 3:1
Trefl Gdańsk - Maraton Świnoujście 3:0

Maraton Świnoujście - Wifama Łódź 1:3
STS Skarżysko-Kamienna - Trefl Gdańsk 1:3

Awans:

- Wifama Łódź,
- Trefl Gdańsk.

BYDGOSZCZ

Chemik Bydgoszcz - Kaniasiatka Gostyń 3:0
Bzura Ozorków - Jastrzębski Węgiel 0:3

Kaniasiatka Gostyń - Jastrzębski Węgiel 0:3
Chemik Bydgoszcz - Bzura Ozorków 3:0

Bzura Ozorków - Kaniasiatka Gostyń 0:3
Jastrzębski Węgiel - Chemik Bydgoszcz 3:1

Awans:

- Jastrzębski Węgiel,
- Chemik Bydgoszcz.

 

RUNDA FINAŁOWA, 22-26.05.2013

Grupa A

Grupa B

Czarni Radom - Trefl Gdańsk 3:2
(25:16, 25:27, 26:28, 25:13, 17:15)

AZS UWM I Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 1:3
(22:25, 23:25, 25:23, 19:25)
 

Trefl Gdańsk - Jastrzębski Węgiel 0:3
(21:25, 24:26, 16:25)

AZS UWM I Olsztyn - Czarni Radom 3:2
(16:25, 20:25, 29:27, 25:23, 15:12)
 

AZS UWM I Olsztyn - Trefl Gdańsk 3:1
(25:12, 26:24, 19:25, 25:19)

Jastrzębski Węgiel - Czarni Radom 3:0
(25:15, 25:22, 25:17)

AKS V LO I Rzeszów - Chemik I Bydgoszcz 3:2
(23:25, 16:25, 25:20, 25:19, 17:15)

Metro Warszawa - Wifama Łódź 3:1
(25:19, 21:25, 25:23, 25:19)
 

Chemik I Bydgoszcz - Wifama Łódź 3:1
(25:19, 22:25, 25:18, 25:22)

AKS V LO I Rzeszów Metro Warszawa 3:2
(25:19, 20:25, 21:25, 25:12, 15:11)


Metro Warszawa - Chemik I Bydgoszcz 3:0
(25:23, 29:27, 25:17)

Wifama Łódź - AKS V LO I Rzeszów 0:3
(18:25, 15:25, 12:25)


O miejsca 5-8
Czarni Radom – Wifama Łódź 0:3
(18:25, 17:25, 20:25)

Chemik I Bydgoszcz – Trefl Gdańsk 3:0
(25:18, 25:19, 25:10)


O miejsca 1-4
Jastrzębski Węgiel – Metro Warszawa 3:0
(25:18, 25:20, 25:15)

AKS V LO I Rzeszów – AZS UWM I Olsztyn 3:2
(25:20, 16:25, 22:25, 25:20, 15:13)


O miejsce 7
Czarni Radom – Trefl Gdańsk 0:3
(23:25, 21:25, 18:25)


O miejsce 5
Wifama Łódź – Chemik I Bydgoszcz 1:3
(15:25, 19:25, 25:15, 19:25)


O miejsce 3
Metro Warszawa – AZS UWM I Olsztyn 3:2
(25:22, 24:26, 23:25, 25:18, 15:10)
 

O miejsce 1
Jastrzębski Węgiel – AKS V LO I Rzeszów 2:3
(22:25, 25:18, 23:25, 25:12, 11:15)
 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
1. AKS V LO I Rzeszów
2. Jastrzębski Węgiel
3. Metro Warszawa
4. AZS UWM I Olsztyn
5. Chemik Bydgoszcz
6. Wifama Łódź
7. Trefl Gdańsk
8. Czarni Radom

2014-02-26:2528

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem