Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Terminarz rozgrywek juniorów 2013/2014

1/8 finału, 8-10.02.2013

MIĘDZYRZECZ

Orzeł Międzyrzecz – Kus-Kus Kamienna Góra 0:3
UKS ZSO-4 Poznań – Żak Pyrzyce 1:3

Kus-Kus Kamienna Góra - Żak Pyrzyce 1:3
Orzeł Międzyrzecz - UKS ZSO-4 Poznań 1:3

UKS ZSO-4 Poznań - Kus-Kus Kamienna Góra 2:3
Żak Pyrzyce - Orzeł Międzyrzecz 1:3

Awans:

Kus-Kus Kamienna Góra,
Żak Pyrzyce

PIŁA

UKS SMS Nafta Piła – Stocznia Darłowo 3:0
Tęcza Krosno Odrz. - Olavia Oława 3:1

Stocznia Darłowo - Olavia Oława 3:1
UKS SMS Nafta Piła - Tęcza Krosno Odrz. 2:3

Tęcza Krosno Odrz. - Stocznia Darłowo 2:3
Olavia Oława - UKS SMS Nafta Piła 0:3

Awans:

UKS Nafta Piła,
Tęcza Krosno Odrzańskie

MALBORK

Jurand Malbork – AZS OŚ Toruń 3:0
Tempo-25 Olsztyn – BAS Białystok 3:0

AZS OŚ Toruń - BAS Białystok 3:0
Jurand Malbork - Tempo-25 Olsztyn 0:3

Tempo-25 Olsztyn - AZS OŚ Toruń 3:0
BAS Białystok - Jurand Malbork 2:3

Awans:

Tempo-25 Olsztyn,
Jurand Malbork

OLSZTYN

Chemik Olsztyn – MOS Wola Warszawa 3:2
SPS I Lębork – Chemik I Bydgoszcz 0:3

MOS Wola Warszawa - Chemik I Bydgoszcz 0:3
Chemik Olsztyn - SPS I Lębork 3:0

SPS I Lębork - MOS Wola Warszawa 2:3
Chemik I Bydgoszcz - Chemik Olsztyn 1:3

Awans:

Chemik Olsztyn,
Chemik I Bydgoszcz

WARSZAWA

Metro Warszawa – Jastrzębski Węgiel II 3:0
Tempo Chełm – Wifama Łódź 0:3

Jastrzębski Węgiel II - Wifama Łódź 3:1
Metro Warszawa - Tempo Chełm 3:0

Tempo Chełm - Jastrzębski Węgiel II 0:3
Wifama Łódź - Metro Warszawa 0:3

Awans:

Jastrzębski Węgiel II,
Metro Warszawa

MIĘDZYRZEC PODLASKI

Międzyrzecka Trójka M. Podl. - Lechia Tomaszów Maz. 3:0
Czarni Radom – Czarni Połaniec 3:0

Lechia Tomaszów Maz. - Czarni Połaniec 3:0
Międzyrzecka Trójka M. Podl. - Czarni Radom 0:3

Czarni Radom - Lechia Tomaszów Maz. 0:3
Czarni Połaniec - Międzyrzecka Trójka M. Podl. 0:3

Awans:

Czarni Radom,
Międzyrzecka Trójka M. Podlaski

ANDRYCHÓW

MKS Andrychów – Volley Rybnik 0:3
Feniks Leżajsk – AZS PWSZ Nysa 3:0

Volley Rybnik - AZS PWSZ Nysa 3:0
MKS Andrychów - Feniks Leżajsk 3:0

Feniks Leżajsk - Volley Rybnik 3:0
AZS PWSZ Nysa - MKS Andrychów 0:3

Awans:

Feniks Leżajsk,
Volley Rybnik

RZESZÓW

Jedynka Baborów – Norwid Częstochowa 0:3
AKS V LO II Rzeszów – Dunajec Nowy Sącz 3:1

AKS V LO II Rzeszów - Jedynka Baborów 3:0
Dunajec Nowy Sącz - Norwid Częstochowa 0:3

Dunajec Nowy Sącz - Jedynka Baborów 3:2
Norwid Częstochowa - AKS V LO II Rzeszów 3:0

Awans:

Norwid Częstochowa,
AKS V LO II Rzeszów

 

1/4 finału, 15-17.02.2013

NOWA SÓL

Astra Nowy Sól – Jastrzębski Węgiel II 0:3
Tempo-25 Olsztyn – Maraton Świnoujście 3:1

Jastrzębski Węgiel II - Maraton Świnoujście 3:0
Astra Nowy Sól - Tempo-25 Olsztyn 0:3

Tempo-25 Olsztyn - Jastrzębski Węgiel II 2:3
Maraton Świnoujście - Astra Nowy Sól 3:0

Awans:

Jastrzębski Węgiel II,
Tempo-25 Olsztyn

GOSTYŃ

Kaniasiatka Gostyń – Metro Warszawa 0:3
Jurand Malbork – Gwardia Wrocław 0:3

Metro Warszawa - Gwardia Wrocław 3:1
Kaniasiatka Gostyń - Jurand Malbork 3:0

Jurand Malbork - Metro Warszawa 0:3
Gwardia Wrocław - Kaniasiatka Gostyń 3:0

Awans:

Metro Warszawa,
Gwardia Wrocław

GDAŃSK

Trefl Gdańsk – Volley Rybnik 3:0
Kus-Kus Kamienna Góra – Libero Hajnówka 3:0

Volley Rybnik - Libero Hajnówka 3:0
Trefl Gdańsk - Kus-Kus Kamienna Góra 3:0

Kus-Kus Kamienna Góra - Volley Rybnik 0:3
Libero Hajnówka - Trefl Gdańsk 0:3

Awans:

Trefl Gdańsk,
Volley Rybnik

OLSZTYN

AZS UWM Olsztyn – MKS Andrychów 3:1
Żak Pyrzyce – Chemik II Bydgoszcz 0:3

MKS Andrychów - Chemik II Bydgoszcz 2:3
AZS UWM Olsztyn - Żak Pyrzyce 3:0

Żak Pyrzyce - MKS Andrychów 0:3
Chemik II Bydgoszcz - AZS UWM Olsztyn 0:3

Awans:

AZS UWM Olsztyn,
Chemik II Bydgoszcz

WARSZAWA

MKS MDK Warszawa – AKS V LO II Rzeszów 3:0
UKS SMS Nafta Piła – Skra Bełchatów 0:3

AKS V LO II Rzeszów - Skra Bełchatów 1:3
MKS MDK Warszawa - UKS SMS Nafta Piła 3:2

UKS SMS Nafta Piła - AKS V LO II Rzeszów 3:2
Skra Bełchatów - MKS MDK Warszawa 2:3

Awans:

MKS MDK Warszawa,
Skra Bełchatów

ŚWIDNIK

Avia Świdnik – Norwid Częstochowa 0:3
Tęcza Krosno Odrzańskie – Effector Kielce 1:3

Norwid Częstochowa - Effector Kielce 3:0
Avia Świdnik - Tęcza Krosno Odrzańskie 1:3

Tęcza Krosno Odrzańskie - Norwid Częstochowa 0:3
Effector Kielce - Avia Świdnik 3:0

Awans:

Norwid Częstochowa,
Effector Kielce

KRAKÓW

Wawel Kraków – Chemik I Bydgoszcz 0:3
Czarni Radom – MMKS I Kędzierzyn-Koźle 3:0

Chemik I Bydgoszcz - MMKS I Kędzierzyn-Koźle 3:0
Wawel Kraków - Czarni Radom 0:3

Czarni Radom - Chemik I Bydgoszcz 3:2
MMKS I Kędzierzyn-Koźle - Wawel Kraków 3:1

Awans:

Czarni Radom,
Chemik I Bydgoszcz

RZESZÓW

Resovia Rzeszów – Chemik Olsztyn 3:0
Międzyrzecka Trójka M. Podl. - Jastrzębski Węgiel 2:3

Chemik Olsztyn - Jastrzębski Węgiel 0:3
Resovia Rzeszów - Międzyrzecka Trójka M. Podl. 3:0

Międzyrzecka Trójka M. Podl. - Chemik Olsztyn 2:3
Jastrzębski Węgiel - Resovia Rzeszów 2:3

Awans:

Resovia Rzeszów,
Jastrzębski Węgiel

 

1/2 finału, 1-3.03.2013

JASTRZĘBIE ZDRÓJ

Jastrzębski Węgiel II – Chemik I Bydgoszcz 3:0
Volley Rybnik – MKS MDK Warszawa 0:3

Chemik I Bydgoszcz - MKS MDK Warszawa 3:1
Jastrzębski Węgiel II - Volley Rybnik 2:3

Volley Rybnik - Chemik I Bydgoszcz 3:0
MKS MDK Warszawa - Jastrzębski Węgiel II 0:3

Awans:

Jastrzębski Węgiel.
Volley Rybnik

WARSZAWA

Metro Warszawa – Jastrzębski Węgiel 1:3
Chemik II Bydgoszcz – Norwid Częstochowa 0:3

Jastrzębski Węgiel - Norwid Częstochowa 0:3
Metro Warszawa - Chemik II Bydgoszcz 3:0

Chemik II Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel 3:2
Norwid Częstochowa - Metro Warszawa 3:2

Awans:

Norwid Częstochowa,
Metro Warszawa

GDAŃSK

Trefl Gdańsk – Skra Bełchatów 2:3
Tempo-25 Olsztyn – Czarni Radom 3:2

Skra Bełchatów - Czarni Radom 3:0
Trefl Gdańsk - Tempo-25 Olsztyn 1:3

Tempo-25 Olsztyn - Skra Bełchatów 3:2
Czarni Radom - Trefl Gdańsk 1:3

Awans:

Tempo-25 Olsztyn,
Skra Bełchatów

OLSZTYN

AZS UWM Olsztyn – Effector Kielce 3:0
Gwardia Wrocław – Resovia Rzeszów 0:3

Effector Kielce - Resovia Rzeszów 0:3
AZS UWM Olsztyn - Gwardia Wrocław 3:1

Gwardia Wrocław - Effector Kielce 3:1
Resovia Rzeszów - AZS UWM Olsztyn 2:3

Awans:

AZS UWM Olsztyn,
Resovia Rzeszów

 

RUNDA FINAŁOWA, 20-24.03.2013

Grupa A

Grupa B

Jastrzębski Węgiel II – Skra Bełchatów 1:3
(21:25, 25:19, 23:25, 21:25)

Metro Warszawa – AZS UWM Olsztyn 3:0
(25:23, 25:20, 25:19)

Skra Bełchatów – AZS UWM Olsztyn 3:1
(25:20, 25:17, 16:25, 25:23)

Jastrzębski Węgiel II – Metro Warszawa 1:3
(13:25, 20:25, 25:21, 18:25)

Metro Warszawa – Skra Bełchatów 3:1
(22:25, 25:23, 25:19, 25:19)

AZS UWM Olsztyn – Jastrzębski Węgiel II 2:3
(25:16, 21:25, 25:20, 22:25, 13:15)

Norwid Częstochowa – Resovia Rzeszów 1:3
(25:21, 17:25, 22:25, 16:25)

Volley Rybnik – Tempo-25 Olsztyn 2:3
(25:23, 25:18, 19:25, 14:25, 10:15)

Resovia Rzeszów – Tempo-25 Olsztyn 3:1
(18:25, 25:14, 25:17, 25:10)

Norwid Częstochowa – Volley Rybnik 3:0
(27:25, 25:15, 25:12)

Volley Rybnik – Resovia Rzeszów 2:3
(25:21, 19:25, 25:23, 20:25, 11:15)

Tempo-25 Olsztyn – Norwid Częstochowa 0:3
(14:25, 15:25, 17:25)

 

O miejsca 5-8
Jastrzębski Węgiel II – Volley Rybnik 3:1
(20:25, 25:19, 25:16, 25:20)

Tempo-25 Olsztyn – AZS UWM Olsztyn 3:2
(25:9, 25:20, 20:25, 20:25, 15:12)


O miejsca 1-4
Metro Warszawa – Norwid Częstochowa 1:3
(23:25, 18:25, 25:18, 13:25)

Resovia Rzeszów – Skra Bełchatów 3:0
(25:17, 25:20, 25:22)


O miejsce 7
Volley Rybnik – AZS UWM Olsztyn 1:3
(21:25, 28:26, 21:25, 21:25)


O miejsce 5
Jastrzębski Węgiel II – Tempo-25 Olsztyn 1:3
(25:13, 18:25, 23:25, 17:25)


O miejsce 3
Matro Warszawa – Skra Bełchatów 3:2
(16:25, 25:22, 25:16, 16:25, 15:13)


O miejsce 1
Norwid Częstochowa – Resovia Rzeszów 3:1
(25:20, 25:23, 19:25, 25:17)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

1. Norwid Częstochowa
2. Resovia Rzeszów
3. Metro Warszawa
4. Skra Bełchatów
5. Tempo-25 Olsztyn
6. Jastrzębski Węgiel II
7. AZS UWM Olsztyn
8. Volley Rybnik

 

2014-02-26:2613

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem