Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Gorchaniuk nowym przyjmującym Łuczniczki

Dzisiaj oficjalnie do składu Łuczniczki Bydgoszcz dołączył przyjmujący Yevgenii Gorchaniuk. Siatkarz już jest w Bydgoszczy i trenuje z zespołem. 

 

Yevgenii Gorchaniuk pochodzi z Ukrainy, ale przez większość kariery grał w Grecji. W obecnym sezonie rywalizował w M.A.S. Niki Aiginiou, który plasuje się na szóstej pozycji w lidze greckiej. Ukrainiec zdecydował się pod koniec grudnia dołączyć do składu bydgoskiego klubu. 

- Ze względu na problemy zdrowotne Batagima, musieliśmy szukać kogoś kto nam pomoże w ofensywie. Trudno jest w tym okresie znaleźć wolnego, dobrego siatkarza, którego nie trzeba wykupować z klubu. Szukaliśmy, więc zawodnika z klubu z problemami finansowymi. Z przesłanych ofert Gorchaniuk wydał się najlepszym wyborem. Jest to zawodnik bardzo ofensywny, a z tym szczególnie na lewej stronie mieliśmy problem. Mam nadzieję, że wzmocni on ofensywę i doda też całemu zespołowi charakteru, agresji na boisku - powiedział trener, Jakub Bednaruk. 

W przeszłości Gorchaniuk grał także w lidze katarskiej, rosyjskiej oraz tureckiej. Ukrainiec jest już w Polsce. Dziś odbył pierwszy trening z drużyną. 

Yevgenii Gorchaniuk
Data urodzenia:
11.10.1987r.
Miejsce urodzenia: Charków 
Pozycja: przyjmujący
Wzrost: 200cm

2017-12-29:2510 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem