Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Dobrze rozpocząć rundę rewanżową

Po przerwie siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz wracają na parkiety PlusLigi. W sobotę w Warszawie zmierzą się z ONICO Warszawą. 

Wyjazdowym meczem z ONICO Warszawa rozpoczniemy rundę rewanżową PlusLigi. Przed naszymi siatkarzami trudne wyzwanie, bowiem warszawianie obecnie plasują się na trzeciej pozycji w tabeli. My do Warszawy jedziemy z nową energią, w nieco odmienionym składzie i z zamiarem pokazania najlepszej siatkówki.

W ostatniej kolejce spotkań naszym przeciwnikiem był zespół z Radomia. Na swoją korzyść rozstrzygnęliśmy tylko pierwszą partię, w pozostałych wyraźnie przegrywając do 15, 16 i 14. W Radomiu walczyliśmy także ze swoimi słabościami, bowiem nie w pełni sił był nasz pierwszy rozgrywający - Edgardo Goas. Rok zakończyliśmy jednak porażką, kończąc pierwszą część rundy zasadniczej na 14. lokacie. 

W zupełnie innych nastrojach są siatkarze ONICO Warszawa. Podopieczni trenera Antigi kroczą po zwycięskiej ścieżce, wygrywając sześć spotkań w serii. Tym samym warszawianie plasują się na trzeciej lokacie PlusLigi, mając na swoim koncie 31 punktów. W ostatniej kolejce spotkań ONICO 3:1 pokonało siatkarzy Carradu Czarnych Radom, a MVP wybrano Wojciecha Włodarczyka.

Mecz w Warszawie będzie okazją do debiutu na plusligowych parkietach dla naszego nowego przyjmującego Yevgenija Gorchaniuka, który pod koniec roku dołączył do składu. Dzisiaj do zespołu dołączył natomiast Krzysztof Bieńkowski, bowiem od kilku tygodni zespół pozostawał z jednym zdrowym rozgrywającym. Obaj najprawdopodobniej zadebiutują w jutrzejszym meczu.

W pierwszym meczu obu drużyn, zdecydowanie lepsi okazali się warszawianie, wygrywając w hali Łuczniczka 3:0. Teraz musimy zrobić wszystko, by zrewanżować się za porażkę. 

Onico Warszawa - Łuczniczka Bydgoszcz
6.01.2018r, godz. 14:45
Torwar, Warszawa 

2018-01-05:428 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem