Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Bieńkowski rozgrywającym Łuczniczki

Krzysztof Bieńkowski dołącza do naszego zespołu. Rozgrywający do Łuczniczki Bydgoszcz został wypożyczony z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

W tym sezonie problemy zdrowotne nie oszczędzają naszego zespołu. Na początku grudnia z gry został wyłączony Piotr Sieńko, który przeszedł zabieg usunięcia wyrostka robaczkowego. Od tego momentu pozostaliśmy z jednym rozgrywającym, dlatego dzisiaj do drużyny dołączył Krzysztof Bieńkowski.

- Ze względu na problemy zdrowotne, nie mogliśmy ryzykować grając przez miesiąc z tylko jednym rozgrywającym. Problem Piotrka Sieńko z wyrostkiem robaczkowym jest sytuacją losową. Diagnoza jest taka, że brakowałoby go przez następny miesiąc. Zakontraktowaliśmy zawodnika, którego ja osobiście znam z gry w Warszawie. Krzysztof Bieńkowski jest siatkarzem dobrze ułożonym, który jest w stanie uspokoić grę w nerwowych przypadkach. Ma już doświadczenie w PlusLidze, więc wiem na co go stać - powiedział trener Jakub Bednaruk.

Krzysztof Bieńkowski do bydgoskiego zespołu został wypożyczony z ZAKSY Kędzierzyn-Koźle. Wcześniej siatkarz grał w AZS Politechnice Warszawskiej (2014/2015), Indykpolu AZS-ie Olsztyn (2015/2016) oraz BBTS-ie Bielsko-Biała (2016/2017). Rozgrywający ma na swoim koncie brązowy medal mistrzostw świata kadetów (2013r.), srebrny mistrzostw Europy kadetów (2013 rok) oraz wicemistrz Europy juniorów z 2014 roku.

Krzysztof Bieńkowski
Data urodzenia:
19.06.1995r.
Pozycja: rozgrywający
Wzrost: 198cm

2018-01-05:2242 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem