Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Wywiad błyskawica czyli trzy szybkie pytania do Nikoli Kovačevića.

Nikola Kovačević ma stanowić o jakości przyjęcia Chemika Bydgoszcz w nadchodzącym sezonie. Na kilka dni przed pierwszym treningiem udało nam się chwilę porozmawiać z tym jakże utytułowanym zawodnikiem. Warto pamiętać, że w swojej bogatej kolekcji sportowych sukcesów ma także tytuł Mistrza Polski wywalczony z zespołem z Rzeszowa.

Co zdecydowało, że wybrałeś nasz klub?

NK: Słyszałem wiele dobrych rzeczy o klubie i o Bydgoszczy, dodatkowo kontrakt i moje życzenia na nadchodzący sezon 2018-2019 dobrze się zgrały. Oczywiście, świetnie jest też wrócić do Polski, gdzie liga siatkarska, kluby i kibice są jednymi z najlepszych w Europie.

 

Czy stęskniłeś się za polskimi fanami siatkówki?

NK: Wciąż mam dużo obserwujących i fajnych komentarzy w mediach społecznościowych pochodzących z Polski. Kibice pamiętają mnie dobrze z mojego pobytu w Asseco Resovii Rzeszów. Ponadto kilkakrotnie występowałem w Polsce z różnymi klubami i serbską reprezentacją. Polscy fani zawsze mają dla mnie ciepłe przyjęcie. To było i pozostaje wspaniałym uczuciem.

 

Czy udało ci się zrelaksować podczas wakacji i jak spędzałeś wolny czas?

NK: Nie było dużo czasu na relaksowanie tego lata ... Spędziłem 2 miesiące w Paryżu ucząc się francuskiego, ponieważ moja żona jest serbko-francuzką. Na prawdziwe wakacje wybrałem się na 8 dni do miasta Split na chorwackim wybrzeżu.

2018-07-30:923 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem