Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Wyjątkowa licytacja!

Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowa gratka, szczególnie dla bydgoskich kibiców. To już kolejna wyjątkowa licytacja wspierająca akcję WSPIERAMY BEZPIECZEŃSTWO NA POLSKICH DROGACH, której pomysłodawcą i organizatorem jest Sławek Piotrowski (www.y4u.pl), a w której od samego jej początku aktywny udział bierze nasz klub.

Mamy ogromną satysfakcję, że przekazując na licytację koszulkę z autografami naszego zespołu możemy pokazać szerszemu gronu odbiorców, że zaczynając od nas samych i dając przykład innym możemy poprawić bezpieczeństwo na drogach, m.in. nosząc odblaski.

To nie jest kaprys czy obciach. Bycie świadomie widocznym oznacza bezpieczeństwo nas samych i naszych najbliższych. Pamiętajcie o tym wychodząc z domu.

Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy być częścią tego wyjątkowego projektu a zapraszając Was do licytacji namawiamy Was, żebyście w tej walce dali z siebie tyle, ile my na boisku przez cały ten niezwykły dla nas sezon.

Ale to nie koniec niespodzianek przygotowanych przez organizatora, bo w licytacji biorą też udział koszulki z autografami zawodniczek KS Pałac Bydgoszcz oraz Artego Bydgoszcz. Zresztą zobaczcie sami… kliknij tutaj.

A więc licytujcie, wygrywajcie i bądźcie bezpieczni!

2013-04-08:4126 Napisane przez: Sławek Piotrowski
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem