Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Wspieram mój klub - kupuję karnet!

Ostatni dzień rezerwacji miejsc na hali.

Kibice, którzy kupują karnety są osobami, które w  bardzo realny sposób wpływają na rozwój naszego klubu. Zakup karnetu to wyraz zaufania i chęć dołożenia własnej cegiełki dla dobrej przyszłości klubu. Dlatego za każdym razem bardzo dziękujemy tym zaangażowanym kibicom, którzy systematycznie, corocznie podejmują przed sezonem decyzję o zakupie karnetu. Zachęcamy wszystkich do takiego właśnie działania.

Doceniając wkład tych kibiców w budżet klubu stwarzamy jak najszerszy pakiet korzyści. Posiadanie karnetu to niewątpliwa oszczędność, gdyż uprawia do wejścia na wszystkie mecze ligowe, pucharowe i towarzyskie rozgrywane w hali Łuczniczka. Dzięki temu kibic uzyskuje nawet do 50% rabatu liczonego od sumy cen biletów na poszczególne mecze. Niewątpliwie zyskujemy też dużo czasu, gdyż nie musimy każdorazowo kupować biletów przez internet lub stać przed meczem  w kolejce do kasy.

Ważnym atutem jest też posiadanie własnego miejsca na hali, które przez cały sezon  rezerwujemy wyłącznie dla kibica, które je wybrał przy zakupie karnetu. Przypominamy, że dziś mija termin potwierdzenia rezerwacji własnego miejsca, dla osób które zajmowały je w poprzednim sezonie.

Już dzisiaj możemy poinformować, że w trakcie sezonu będzie wiele wyjątkowych propozycji na posiadaczy karnetów m.in. specjalne konkursy i zaproszenia, rabaty w klubowym sklepiku i szansa na wspólne akcje z drużyną.

Wszystkich zainteresowanych zakupem karnetu zapraszamy do biura klubu przy ulicy Glinki 79 lub prosimy o kontakt mailowy: bilety@luczniczkbydgoszcz.pl lub telefoniczny - nr 570 742 852.

2018-08-10:456 Napisane przez: Redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem