Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Wspieram mój klub - kupuję karnet!

Drodzy kibice,

na 2 sierpnia zaplanowany jest pierwszy trening, a my rozpoczynamy sprzedaż karnetów na nadchodzący sezon.

Zakup karnetu to nie tylko możliwość wejścia na wszystkie mecze w sezonie. Zarząd Klubu od wielu lat odbiera kibiców kupujących karnety jako osoby, którym szczególnie zależy na rozwoju bydgoskiej męskiej siatkówki. W każdym sezonie szczególnie dziękujemy Wam - kibicom z karnetami za bardzo ważne wsparcie dla Klubu i Wasz realny wpływ na budowanie naszej stabilności finansowej.

 

W tym roku przygotowaliśmy cały pakiet rozwiązań dla zakupu karnetów:

NORMALNY - 200 zł,
ULGOWY (uczeń, student do 26 roku życia) - 100 zł,
ULGOWY (emeryt, rencista) - 150 zł,
ULGOWY dla Bydgoskiej Rodziny 3+   - 100 zł

Warto pamiętać, że właściciele karty Kocham Sito otrzymają 10% rabatu na zakup karnetu normalnego, a posiadacze karnetów z poprzedniego sezonu mają czas do 10 sierpnia na potwierdzenie rezerwacji miejsc z poprzedniego sezonu.

Biorąc pod uwagę, że karnet upoważnia do wejścia na wszystkie mecze Chemika Bydgoszcz w całym sezonie, to cena jest naprawdę atrakcyjna. Koszt ok.10 zł (i mniejszy dla karnetów ulgowych) za mecz jest niewygórowany za możliwość oglądania gwiazd polskiej i światowej siatkówki występujących w PlusLidze.

Serdecznie zapraszamy do biura klubu przy ul. Glinki 79 lub zakupu poprzez naszą stronę internetową  http://luczniczkabydgoszcz.ticketik.pl

 

2018-07-26:937 Napisane przez: Redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem