Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Strefa Małego Kibica

Siatkówka to dyscyplina niezwykle popularna w Polsce, na którą chętnie przychodzą całe rodziny, mając całkowite poczucie bezpieczeństwa. To fantastyczne i niezapomniane widowisko. Rodzice zabierają swoje pociechy na mecze, chcąc zaszczepić w nich miłość i pasję do tego sportu. Dzięki temu dzieci mają możliwość obejrzenia widowiska sportowego na żywo. Mogą poczuć atmosferę panującą w hali, a także poczuć na własnej skórze emocje towarzyszące rozgrywkom siatkarskim. Dodatkowo mogą korzystać z wielu atrakcji powstałych z myślą o nich i ich rodzicach. Wychodząc naprzeciw naszym kibicom wspólnie z Family Park wprowadziliśmy Strefę Małego Kibica. Powstała ona po to, aby rodzicom, dziadkom zapewnić komfort kibicowania, a dzieciom zorganizować czas świetnej i niezapomnianej zabawy. My ze swojej strony staramy się podnosić jakość i poziom towarzyszącej imprezie oprawy.

Po raz pierwszy Strefa Małego Kibica wystartowała podczas meczu inauguracyjnego rozgrywki w sezonie 2012/2013. Tak więc sezon 2017/2018 jest kolejnym szóstym już sezonem ze Strefą Małego Kibica, która prężnie działa dzięki owocnej współpracy z Centrum Zabaw Rodzinnych FAMILY PARK. Ku naszemu zadowoleniu od samego początku inicjatywa ta cieszyła się i nadal cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem ze strony dzieci. Z każdym kolejnym meczem, sezonem miłośników strefy przybywa. Rodzice takim rozwiązaniem są zachwyceni. Już nie muszą martwić się, z kim zostawić dzieci, żeby przyjść na mecz swojej ukochanej drużyny. A dzieciaki od najmłodszych lat stają się cząstką społeczności kibiców bydgoskiego zespołu. Ponadto uczą się, na czym polega prawdziwe i pozytywne kibicowanie.

Strefa Małego Kibica to przede wszystkim strefa aktywności dziecięcej. W czasie, gdy rodzice bacznie przyglądają się przebiegowi wydarzeń boiskowych i zagorzale dopingują siatkarzy naszego zespołu, ich dzieci bez ograniczeń korzystają z niespodzianek i rozrywek przygotowanych przez team Family Park, pozostając pod ich fachową opieką. Animatorzy w ciekawy, fantastyczny, a co najważniejsze różnorodny sposób organizują czas zabaw dla małych kibiców. Zapewniają swoim podopiecznym moc atrakcji, jak również bezpieczeństwo, a rodzicom komfort oglądania i dopingowania bydgoskiej drużyny. Ponadto wielką frajdą dla dzieciaków są przygotowane przez Family Park Dzienniki Małego Kibica, w których to najmłodsi zbierają drużynowe pieczątki. Taka akcja ma na celu wyróżnić na koniec sezonu najbardziej aktywnych, wiernych kibiców i nadać im tytuł Małego Kibica bydgoskiej drużyny.

Wybierasz się na mecz naszej drużyny? Nie wiesz co masz zrobić ze swoim dzieckiem? Zabierz je ze sobą i przyprowadź do Strefy Małego Kibica! Tam na pewno Twoja pociecha nie będzie się nudzić! Świetna zabawa gwarantowana!

Dla nas widok uśmiechniętego dziecka opuszczającego halę Łuczniczka i zadowolonego rodzica jest bezcenny! 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

[GALERIA]

2012-10-16:18440

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem