Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Ruszyły zapisy w Bydgoskiej Akademii Siatkówki.

Rozpoczynamy ostatni tydzień wakacji. Warto więc już teraz pomyśleć o aktywności i rozwoju naszych dzieci w nowym roku szkolnym. Od kilku lat nasz klub owocnie współpracuje z Bydgoską Akademią Siatkówki organizującą siatkarskie treningi dla najmłodszych. BAS założył i prowadzi Sebastian Tylicki, który przez wiele lat był związany z Chemikiem Bydgoszcz jako zawodnik.

Bydgoska Akademia Siatkówki zapewnia profesjonalnie przygotowany program  treningów. Ogólnorozwojowe zajęcia wpływają na dobrą kondycję najmłodszych  i wprowadzają nawyki aktywności fizycznej, które są niezwykle ważne dla właściwego rozwoju dzieci. Poprzez zabawę i odpowiednio ukierunkowane ćwiczenia nabywają stopniowo umiejętności siatkarskich.

Dodatkową atrakcją i motywacją do systematycznych treningów dla najmłodszych jest uczestniczenie w eskorcie siatkarzy przed meczami PlusLigi.

Treningi Bydgoskiej Akademii Siatkówki odbywają się w kilku grupach wiekowych w dwóch lokalizacjach: w Zespole Szkół Chemicznych na bydgoskich Kapuściskach oraz w Szkole Podstawowej nr 4 w Fordonie. Szczegółowe informacje i  zapisy pod numerem telefonu 511 545 225.

2018-08-27:276 Napisane przez: TK

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem