Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na sezon 2019/2020!

KARNETY SEZON 2019/2020

 

Ruszyła przedsprzedaż karnetów na mecze naszej drużyny. Zapraszamy karnetowiczów do kontaktu telefonicznego (kom: 570-742-852), mailowego (bilety@luczniczkabydgoszcz.pl), lub osobistą wizytę w naszym biurze przy ul. Toruńskiej 59 (Torbyd 1 piętro, pok nr 5) w godzinach 8-16. Pamiętajcie, że Wasze miejsca z zeszłego sezonu czekają na potwierdzenie. Macie na to czas do 12.09. Tego dnia rusza ogólnodostępna sprzedaż biletów (również internetowa), co oznacza, że wszystkie niepotwierdzone rezerwacje z zeszłego roku zostaną anulowane.  Ważna informacja! Wszystkie zakupione karnety będą do odbioru pod koniec września/na początku października. Czas oczekiwania związany jest ze zmianą formy karnetów z papierowych na plastikowe. Ceny karnetów nie ulegają zmianie. Karnety będą do odbioru w siedzibie klubu przy ul. Toruńskiej 59 lub w kasie biletowej przed pierwszy meczem.

Tak jak do tej pory sprzedawane będą:

 

- karnety normalne 200 pln

- karnety ulgowe 100 pln

- karnety seniora (emeryci, renciści) 150 pln

 

I nowość!

 

KARNET RODZINNY 300 pln

Wychodząc naprzeciw rodzinom, w tym sezonie stworzyliśmy karnet rodzinny, który mamy nadzieję zachęci całe rodziny do uczęszczania na nasze mecze. Ideą tego karnetu jest duża oszczędność dla rodzin, które do tej pory przychodziły na mecze. Koszt takiego karnetu to 300 pln w którego skład wchodzą: 2 karnety normalne + 1 lub 2 ulgowy dla dzieci. Osoby posiadające Kartę Dużej Rodziny, oczywiście otrzymają stosowną ilość karnetów ulgowych.

Karnetowiczu! Przyprowadź kolegę, koleżankę, znajomego czy kogoś z rodziny, kto w zeszłym sezonie nie posiadał karnetu i zyskajcie po 10% zniżki! Warunkiem promocji, jest wspólne przyjście i zakup karnetów w biurze klubu. 

Chcielibyśmy, aby nasi siatkarze na każdym meczu czuli wsparcie kibiców. Bez Was to wszystko nie ma sensu. Pamiętajcie o tym, że kupując karnet stajecie się sponsorem drużyny i jej bardzo ważną częścią. Do zobaczenia na hali!

2019-09-02:306 Napisane przez: Redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem