Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Razem pomagamy Wojtkowi Wesołowskiemu!

Nasz zespół bez chwili zastanowienia włączył się w akcję pomocy byłemu siatkarzowi Chemika Bydgoszcz - Wojtkowi Wesołowskiemu. Dzisiaj sztab szkoleniowy oraz zawodnicy oddali krew. 

W czwartek żona Wojtka Wesołowskiego, byłego siatkarza Chemika Bydgoszcz, zaapelowała o pomoc. Wojtek poważnie zachorował i pilnie potrzebuje krwi (0Rh-). Wiadomość błyskawicznie dotarła do bydgoskiego środowiska i również my postanowiliśmy włączyć się w akcję pomocy. 

Na czwartkowym wieczornym treningu zespół bez chwili wahania zdecydował się oddać krew dla Wojtka Wesołowskiego. Dzisiaj rano zawodnicy oraz sztab szkoleniowy stawili się w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy. Chociaż pomoc zadeklarowali wszyscy, niestety z różnych przyczyn niektórzy nie mogli oddać krwi. Wierzymy jednak, że nasza postawa da przykład innym, bo przecież razem możemy więcej! 

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Bydgoszczy pracuje przez sześć dni w tygodniu. Krew można oddawać od poniedziałku do środy w godzinach 7:30-15, w czwartek (7:30-17:30), w piątek (7:30-15:00), a w sobotę od 8:00 do 12:00. Więcej informacji na: http://www.rckik-bydgoszcz.com.pl/

2017-07-29:1564 Napisane przez: redakcja
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem