Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Oświadczenie Zarządu

W imieniu Zarządu Spółki Łuczniczka Bydgoszcz S.A. chciałbym  przekazać sympatykom siatkówki w Bydgoszczy informację,  że w miniony piątek Klub złożył  do PZPS-u wniosek o przyznanie licencji na grę w PLUSLIDZE w sezonie 2018/2019.

W roku 2019 będziemy obchodzić 70-lecie istnienia sekcji piłki siatkowej w Bydgoskim Klubie Sportowym Chemik Bydgoszcz. Postanowiliśmy, iż nadchodzący sezon, obok świętowania 100-lecia odzyskania niepodległości, będzie  odpowiednim czasem na upamiętnienie naszej siatkarskiej rocznicy. Zdecydowaliśmy, że jest to najlepszy czas by powrócić do „korzeni”. Z bardzo dużą, osobistą radością miło mi poinformować Państwa, że do rozgrywek w sezonie 2018/2019 zespół został zgłoszony pod nazwą Chemik Bydgoszcz.

Przed Klubem jest teraz wielkie wyzwanie by przygotować jak najlepiej nasz zespół do rywalizacji. Zdaje sobie sprawę, że bez pomocy bydgoszczan jest to zadanie praktycznie niewykonalne. W minionym sezonie Klub dysponował jednym z najniższych budżetów w Lidze i między innymi to przełożyło się na miejsce jakie zajęliśmy. Dlatego w imieniu naszej bydgoskiej siatkówki zwracam się z gorącym apelem do miłośników sportu pomóżcie:

 - kibiców proszę by wsparli nasz Klub poprzez zakup karnetów i biletów na nasze mecze;

 - bydgoski biznes proszę o uwzględnienie w swoich planach marketingowych  możliwość reklamowania się podczas meczów siatkarskich, oferujemy szereg działań promocyjnych i nośników reklamowych dla wszystkich rodzajów firm od rodzinnych do wielkich koncernów;

- mamy nadzieję, że znajdą się również sponsorzy, którzy zechcą nas wspomóc, by siatkówka dalej była bydgoskim sportem.

Prokurent Spółki

Janusz Zacniewski

2018-06-12:1855 Napisane przez: Redakscja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem