Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Mateusz Siwicki wraca do Bydgoszczy!

Już w przyszłym tygodniu ruszają przygotowania drużyny do nowego sezonu. Miło nam poinformować, że po półtorarocznej przerwie wraca do drużyny Chemika Bydgoszcz nasz wychowanek - Mateusz Siwicki.

Mateusz Siwicki reprezentował już barwy naszego klubu na pozycji środkowego w dwóch sezonach począwszy od 2015 roku. W grudniu 2016 zdecydował się na przejście do pierwszoligowego klubu TS Victoria PWSZ Wałbrzych. W poprzednim sezonie grał z sukcesem w barwach AZS Częstochowa. Zbierał tam cenne doświadczenie i wywalczył z zespołem złoty medal I ligi.

„Bardzo się cieszę, że w następnym sezonie będę reprezentować barwy Chemika Bydgoszcz. Podczas półtorarocznego wypożyczenia do klubów grających w pierwszej lidze (Victoria Wałbrzych, AZS Częstochowa) wzmocniłem się fizycznie i nabrałem bardzo cennego doświadczenia, które powinno zaowocować. Mam nadzieję, że następny sezon będzie lepszy niż poprzedni i zapewnimy bezpieczny byt Bydgoszczy w Pluslidze, a kibice będą zadowoleni z naszej gry. Do zobaczenia ” – powiedział Mateusz Siwicki

Mateusz Siwicki
Data urodzenia: 23.07.1996
Wzrost: 199 cm
Zasięg w ataku: 345 cm
Zasięg w bloku: 325 cm

2018-07-24:1 Napisane przez: Redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem