Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Klub Łuczniczka Bydgoszcz S.A. powołał Stowarzyszenie

Decyzją Klubu Sportowego Łuczniczka Bydgoszcz S.A. i w porozumieniu z głównym sponsorem drużyny - firmą Rieber Foods Polska S.A., z dniem 16 listopada br. zostanie powołany oficjalny „Klub Kibica Delecta Bydgoszcz” o prawnym charakterze Stowarzyszenia. Będzie to jedyny formalnie funkcjonujący przy klubie sportowym z Bydgoszczy, i przez niego wspierany, organ zrzeszający kibiców.

Nowo powołany Klub Kibica będzie funkcjonował w oparciu o Prawo o stowarzyszeniach oraz Statut Klubu, nad którym obecnie trwają szczegółowe prace.

Członkiem klubu może zostać każdy kibic drużyny Delecta Bydgoszcz, na podstawie wypełnionej deklaracji klubowej i po zaakceptowaniu Statutu Klubu. Zgodnie z założeniami, KK będzie zrzeszał 30 członków, a w dłuższej perspektywie liczba jego uczestników zostanie zwiększona do 50 osób. Na stanowisko szefa klubu kibica został powołany Juliusz Wyciechowski.

Statutowo, Klub Kibica Delecta Bydgoszcz stawia przed sobą, między innymi, takie cele, jak: rozwój i popularyzacja sportu, a przede wszystkim piłki siatkowej oraz rozpowszechnianie i kreowanie pozytywnego wizerunku kibiców siatkówki w kraju i za granicą.

Zakładane cele będą realizowane w wyniku współdziałania z władzami Klubu Łuczniczka Bydgoszcz S.A., przez pomoc w organizowaniu zawodów, imprez sportowych i rekreacyjnych; sprawowanie opieki wychowawczej i szkoleniowej nad członkami Stowarzyszenia; organizowanie spotkań z zawodnikami, trenerami oraz działaczami, a także organizowanie spotkań celem dobrego i kulturalnego kibicowania drużynie "Delecta".

Do oficjalnego Klubu Kibica Delecta Bydgoszcz zaproszeni są wszyscy, którzy uważają się za kibiców drużyny Delecta Bydgoszcz i pragną aktywnie wspierać swoich zawodników w ramach formalnej struktury.

Wszystkie informacje dot. klubu są dostępne na bieżąco w serwisie klubowym www.delectabydgoszcz.pl (dotychczasowy adres strony: www.bksch-delecta.pl będzie funkcjonował do końca kwietnia 2010 r.).

Dodatkowych informacji o nowo powołanym Stowarzyszeniu Klub Kibica Delecta Bydgoszcz udziela:

Juliusz Wyciechowski, szef KK Delecta Bydgoszcz, tel. kom.: 607 688 439, e-mail: juliusz.wyciechowski@unilever.com

Janusz Zaniewski, rzecznik drużyny Delecta Bydgoszcz, tel. kom.: 695 100 874, e mail: janusz.zacniewski@delectabydgoszcz.pl

2009-11-12:3475 Napisane przez: Anna Falk

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem