Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Jurkiewicz zagra w charytatywnym Meczu Gwiazd

W sobotę 27 maja w Szczecinie odbędzie się Mecz Gwiazd, z którego dochód zostanie przeznaczony na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych. Kolejny raz zagra tam Wojciech Jurkiewicz.

W Szczecinie po raz ósmy w szczytnym celu rozegrany zostanie Mecz Gwiazd. W tym roku celem akcji jest zbiórka pieniędzy na sprzęt ratujący życie małych podopiecznych. Są to m.in. dwa asystory kaszlu, z których każdy kosztuje około 20 tysięcy złotych oraz wsparcie podopiecznych Grupy Wsparcia w Żałobie.

Kolejny raz w Meczu Gwiazd wystąpi Wojtek Jurkiewicz, który zawsze chętnie wspiera tego typu działania. - Po pierwsze cel tego meczu jest zawsze szczytny. Pamiętam jeszcze pierwsze spotkania, które rozgrywane były na małej hali. Zawsze jednak w Szczecinie jest dużo ludzi, fajna zabawa, a przede wszystkim możemy wesprzeć akcję i zabrać fundusze na rzecz Zachodniopomorskiego Hospicjum Dla Dzieci i Dorosłych – powiedział Wojtek.

Prócz niego w Meczu Gwiazd zagra m.in. Bartosz Gawryszewski, Michał Masny, Marcin Waliński, Izabela Kowalińska czy skoczek narciarski – Maciej Kot.

2017-05-22:2256 Napisane przez: redakcja
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem