Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Garść informacji przed meczem z Espadonem Szczecin

Garść informacji przed meczem z Espadonem Szczecin:

- jeśli przyszliście na mecz z dziećmi, wpadnijcie z nimi do Strefy Małego Kibica! Między trybuną A i B na najmłodszych czeka wiele niespodzianek i rozrywek przygotowanych przez team Family Park, pozostając pod ich fachową opieką. Animatorzy w ciekawy, fantastyczny, a co najważniejsze różnorodny sposób organizują czas zabaw dla małych kibiców.

- kasy biletowe otwieramy od godziny 17:00. Wymiana voucherów wyłącznie w biurze klubu i kasie nr 2 (w piątek od godziny 17:00).

- w klubowym sklepiku między trybuną B i C możecie kupić repliki koszulek meczowych, nowe breloczki, smycze, kubki, kartki zawodników, kartki drużyny oraz kalendarze. Sprawdźcie gadżety na nowy sezon!

- w trakcie 10-minutowej przerwy po drugim secie przygotowaliśmy konkursy, gdzie do wygrania będzie m.in. gadżety od naszych sponsorów, dres marki Keeza, 

- na meczu wystąpią nasze fantastyczne Wolf Cheerleaders,

- asystentami boiska są adepci piłki siatkowej, którzy opanowują tajniki tej dyscypliny już od IV klasy w Szkole Podstawowej nr 60 z oddziałami Sportowymi i Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Glinki 117 w Bydgoszczy,

​- dalej trwa zabawa z Colą - zbierz 5 pieczątek i odbierz bilet na dowolny mecz naszych siatkarzy.

2018-02-01:466 Napisane przez: redakcja

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem