Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

Rozgrywki Młodej Ligi wkraczają w decydujacą fazę

Po dłuższej przerwie siatkarze Młodej Ligi wracają do gry. W play-offie zmierzą się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle, a pierwszy mecz rozegrają na wyjeździe. Zmianie uległ system rozgrywek i runda finałowa Młodej Ligi Mężczyzn U-23.

Rundę zasadniczą Młodej Ligi U-23 zakończyliśmy na pozycji wicelidera grupy B, ustępując miejsca tylko LOTOS-owi Treflowi Gdańsk. Teraz przed siatkarzami Łuczniczki Bydgoszcz decydujące mecze z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle w I rundzie play-off. W ostatnich dniach kluby zostały poinformowane o zmianach rozgrywania play-off, który rozpocznie się wcześniej niż planowano i składać będzie się z dwóch rund.

Pierwszy mecz rozegramy 23 marca (czwartek) na wyjeździe, a w następną środę zagramy z kędzierzynianami we własnej hali. Zwycięzcy awansują do II rundy play-off, która odbędzie się  12 i 19 kwietnia. Runda finałowa z udziałem czterech drużyn (dwie z rozgrywek Młodej Ligi U-23 i dwie z rozgrywek U-23 PZPS) zostanie rozegrana 29-30 kwietnia  w Arenie Legionowo. Zespoły rywalizować będą o młodzieżowe mistrzostwo Polski.

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Łuczniczka Bydgoszcz
23.03.2017, godz. 17:00.

Łuczniczka Bydgoszcz - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
29.03.2017, godz. 17:00.

2017-03-10:1524 Napisane przez: redakcja
Dodaj komentarz
Imię:

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem