Nasza drużyna na Instagramie

Instagram luczniczkabydgoszcz

DOŁĄCZ DO TEAMDKMS! ZOSTAŃ POTENCJALNYM DAWCĄ SZPIKU!
2017-09-26
Podczas meczu z ONICO Warszawa wspólnie z Fundacją DKMS będziemy prowadzili rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. To już kolejny raz, kiedy każdy kibic obecny na spotkaniu będzie mógł dołączyć do bazy potencjalnych Dawców Fundacji DKMS.
Zajmujemy 3. miejsce, Holendrzy bez szans
2017-09-23
Turniej w Starachowicach zakończyliśmy na trzeciej lokacie, niezwykle pewnie pokonując mistrzów Holandii - Abiant Lycurgus Volleybal. W żadnym secie Holendrzy nie nawiązali wyrównanej walki.
Indykpol wyraźnie lepszy w Starachowicach
2017-09-22
W pierwszym meczu turnieju w Starachowicach naszym przeciwnikiem był Indykpol AZS Olsztyn. Wyraźnie lepsi w trzech setach okazali się olsztynianie.
Zagramy w Starachowicach
2017-09-22
Przed nami ostatni turniej towarzyski przed startem nowego sezonu PlusLigi. Swoją formę sprawdzimy w Starachowicach.
Bilety na mecz z ONICO Warszawa w sprzedaży!
2017-09-21
1 października o godzinie 15:00 zainaugurujemy sezon 2017/2018. W pierwszym meczu zmierzymy się z ONICO Warszawa.
I TY MOŻESZ URATOWAĆ KOMUŚ ŻYCIE! DOŁĄCZ DO TEAMDKMS!
2017-09-21
Podczas pierwszego meczu nowego sezonu Plus Ligi, wspólnie z Fundacją DKMS prowadzić będziemy rejestrację potencjalnych Dawców szpiku. Każdy z nas będzie mógł dokonać rejestracji przed meczem oraz w przerwach spotkania.
Rusza Wygrajsiatkarskąligę!
2017-09-20
Ruszyliśmy z drugą edycją oficjalnego menedżera PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet – wspólna strona obu lig znajduje się pod marką #wygrajsiatkarskalige. Już teraz każdy z Was może się zarejestrować, stworzyć własną drużynę i stanąć do walki o nagrody.
Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy dla Skry
2017-09-19
Po oficjalnej prezentacji zespół Łuczniczki Bydgoszcz zmierzył się z PGE Skrą Bełchatów. Lepsi w trzysetowym meczu okazali się bełchatowianie, wygrywając Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy.
Siatkarski event w Galerii Pomorskiej za nami!
2017-09-18
Dzień przed meczem o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy tradycyjnie już spotkaliśmy się z naszymi kibicami. Prócz nas na scenie byli także siatkarze i statystyk PGE Skry Bełchatów.
Drużyna zaprezentowana!
2017-09-22
Tuż przed meczem o Puchar Prezydenta Miasta Bydgoszczy siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz zaprezentowali się kibicom. Później zmierzyli się z PGE Skrą Bełchatów.
Siatkarze Łuczniczki i Skry w Galerii
2017-09-22
Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz i PGE Skry Bełchatów spotkali się z kibicami w Galerii Pomorskiej.
Mihailovic i Jurkiewicz po Espadonie
2017-03-06
Mecz z Espadonem Szczecin był jednym z najważniejszych w tym sezonie dla naszego zespołu. Niestety to rywale zainkasowali komplet punktów, a my na swoją korzyść rozstrzygnęliśmy tylko seta.
Mihailovic, Sacharewicz, Czunkiewicz i Yudin po ZAKSIE
2017-02-24
Siatkarze Łuczniczki Bydgoszcz pod wodzą nowego trenera zmierzyli się z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Po wyrównanej grze w pierwszym i trzecim secie lepsi okazali się rywale, inkasując pełną pulę.
Nowakowski i Komenda po meczu z Effectorem
2017-02-11
Nie udał nam się rewanż za przegrany mecz z I fazy rundy zasadniczej. W piątek ponownie lepsi w tie-breaku okazali się kielczanie, a my do ligowej tabeli dopisujemy tylko punkt.
Wypowiedzi po meczu z warszawianami
2017-01-08
W meczu 17. kolejki PlusLigi podejmowaliśmy Onico AZS Politechnikę Warszawską, która po trzech setach mogła cieszyć się ze zwycięstwa. - Mecz rozpoczęliśmy w fatalnym stylu i dwa pierwsze sety nie wyglądały najlepiej - skomentował Mateusz Sacharewicz.
Trenerzy po GKS-ie
2017-01-02
Meczem z GKS-em Katowice rozpoczęliśmy rundę rewanżową PlusLigi.  W tie-breaku lepsi okazali się siatkarze z Katowic, inkasując dwa punkty. - Cały czas walczymy - powiedział drugi trener, Marian Kardas.
Sacharewicz i Filipiak po Cuprum
2016-12-11
Meczem z Cuprum Lubin rozpoczęliśmy grudniowy maraton spotkań we własnej hali. Po pierwszym wygranym secie, kolejne należały do rywali, którzy zainkasowali komplet punktów.
Skra zbyt silna
2016-12-02
Siatkarzom Łuczniczki Bydgoszcz nie udało się pokonać PGE Skry Bełchatów, która zainkasowała komplet punktów. - Jest nam przykro, bo było blisko, żeby urwać set, może dwa – powiedział Bartosz Filipiak.