Nasza drużyna na Instagramie

Instagram chemik___bydgoszcz

Rusza Wygrajsiatkarskąligę!

Ruszyliśmy z drugą edycją oficjalnego menedżera PlusLigi i Ligi Siatkówki Kobiet – wspólna strona obu lig znajduje się pod marką #wygrajsiatkarskalige. Już teraz każdy z Was może się zarejestrować, stworzyć własną drużynę i stanąć do walki o nagrody.

Pierwsza edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem kibiców, ale i samych siatkarzy czy też sztabów trenerskich w obu zawodowych ligach. W sumie stworzono ponad 25 tysięcy drużyn, a gracze rywalizowali także o nagrody finansowe – w poprzedniej edycji w sumie 5 tysięcy złotych. W obecnej potroiliśmy pulę i do zgarnięcia (za zwycięstwo w klasyfikacji końcowej, klasyfikacji kolejek itd.) będzie łącznie aż 15 tysięcy złotych!

W drugiej edycji wprowadziliśmy też kilka modyfikacji (m.in. jest dostępna angielska wersja językowa, powstały ligi prywatne „head-to-head”, pogrzebaliśmy w punktacji – zwiększyliśmy liczbę punktów za blok dla środkowego, daliśmy dodatkowe punkty dla libero; poza tym planujemy dwa duże okna transferowe (więcej transferów przed kolejką) – po 15. kolejce, po 30. kolejce oraz zmiany cen siatkarzy w trakcie gry). O tych wszystkich modyfikacjach i nowościach będziemy Was na bieżąco informować aż do pierwszej kolejki PlusLigi, czyli do 29 września. Pełne info na profilu FB menedżera: Wygraj Polską Ligę Siatkówki. (więcej na temat nowości: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/news/nowosci-ii-edycji-konkursu)

Przy budowaniu kolejnego sezonu menedżera postanowiliśmy też użyć nazw historycznych marek, jakie funkcjonowały już pod egidą Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej S.A. Dla menedżera PlusLigi używać będziemy zatem marki PLS – czyli Polskiej Ligi Siatkówki, dla Ligi Siatkówki Kobiet – LSK – stąd funkcjonować będą też nazwy #wygrajpls i #wygrajlsk.

Zasady zabawy są bardzo proste. Spośród wszystkich zawodników grających w PlusLidze (niedługo ruszy też u nas sezon Ligi Siatkówki Kobiet) „kupujemy” dwunastu - po trzech środkowych i przyjmujących, po dwóch atakujących, rozgrywających i libero. Żeby jednak nie było łatwo, wprowadzono ograniczenia – z jednego klubu ligowego może być co najwyżej dwóch siatkarzy, a na zakup graczy mamy jedynie 27 milionów wirtualnych złotych.

Następnie z naszej dwunastki musimy wyselekcjonować podstawową siódemkę - dwóch środkowych, dwóch przyjmujących, rozgrywający, atakujący i libero. Jednego z nim mianujemy kapitanem (punktuje podwójnie), a jednego wicekapitanem (punktuje podwójnie w przypadku, gdy nie zagra kapitan).

Podstawowa siódemka od 1. kolejki PlusLigi zaczyna zbierać dla nas punkty. Szczegółową punktację znajdziecie: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/page/howto

Przypominamy, że do czas rozpoczęcia 1. kolejki PlusLigi, a dokładniej do 29 września, do godziny 17.45, możemy w swojej drużynie robić nieograniczoną liczbę transferów, przesuwać zawodników z rezerwy do składu podstawowego i odwrotnie, a także wyznaczać kapitana i jego zastępcę (tutaj 11 ważnych pytań i odpowiedzi: https://pls.wygrajsiatkarskalige.pl/pl/news/wygraj-polska-lige-siatkowki-11-waznych-pytan-i-odpowiedzi).

Po rozpoczęciu 1. kolejki wszystkie operacje w składzie będą dotyczyć następnej rundy spotkań. To co najważniejsze – mamy ograniczoną liczbę transferów. Przed każdą kolejką możemy dokonać dwóch darmowych operacji kupna-sprzedaży. Każdy następny transfer to minus 5 punktów odjętych z dorobku punktowego najbliższej kolejki.

Zachęcamy do zabawy! Wkrótce dowiecie się, co może wygrać najlepszy gracz w naszej klubowej klasyfikacji.

2017-09-20:416 Napisane przez: plusliga.pl

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z serwisu.

Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

rozumiem